Hizmet Standartları ve Sorular

Website tasarımına ihtiyaç duyuyorsunuz ama bu konuda hiç bir şey bilmiyorsunuz. Hemen anlatalım…

İLK OLARAK NE YAPMALIYIM?

Bir website tasarımına ihtiyaç duyduğunuz anda yapmanız gereken ilk şey ne tür bir websiteye ihtiyaç duyduğunuzu (örn. kurumsal, e-ticaret, özgeçmiş, blog vs.) belirlemektir.

DOMAIN VE HOSTING NEDİR?

Domain, websitenizin bulunduğu alan adıdır. Örn. gurkok.web.tr; hosting ise websitenizin barındırıldığı kaynaktır. Hostingi, dosyalarınızı sakladığınız bilgisayar hard diskiniz olarak kabul edebilirsiniz. Tek farkı ftp hesabı ile uzakta barındırıyor olmanızdır.

HAZIR TASARIM NEDİR?

Hazır tasarımlar, kolay kullanılabilir panelleri bulunan, kurulum sonrası yalnızca içeriklerin düzenlendiği ya da uyarlandığı tasarımlardır.

NE KADAR ÖDERİM?

300 TL’den başlayan fiyatlar ile siz de website sahibi olabilir, ürün ve hizmetlerinizi dünyaya sunabilirsiniz.

NELER DAHİL?

Şirketimiz, sunmakta olduğu paketlerde belirtildiği üzere, ücretsiz kurulum, tasarım ve ücretsiz güncelleme konularında sizlere destek vermektedir. Paket içeriklerine göre fiyat ve bileşenler değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi için fiyatlandırma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

MEMNUN KALMAZSAM?

Webtasarım istek doğrultusunda yerine getirilen bir işlem olduğu için, yapılan tüm çalışmalar, onay doğrultusunda ilerlemekte, bu sayede kötü sonuçlar ile karşılaşma riski minimize edilmektedir.